Naprawa Tylnej Belki Peugeot 106

Najbardziej podatnym na uszkodzenia elementem jest tylna oś. Po kilkudziesięciu tysiącach kilometrów, konieczna jest regeneracja niektórych podzespołów belki. Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie regeneracji tylnej belki, dzięki czemu zregenerowana przez nas belka wytrzyma długie lata.

O samochodzie Peugeot 106

Model Peugeot 106 został wyposażony w silkniki: 1.0, 1,1. 1.4 oraz 1.5 jednostkę diesla. Wraz z wprowadzeniem wersji XS zostały zastosowane silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra. Dostępne modele 106 to XN, XR, XT, XS i XSi. Konstrukcja Peugeota 106, jest uznawana za klasyczną. Silnik i skrzynia biegów zamontowane zostały poprzecznie do przedniego napędu. W przedniej części zastosowano zawieszenie Mc Phersona ze stabilizatorem. Pomimo miękkiego zawieszenia, właściwości jezdne są zadowalające. Wspomaganie układu kierowniczego powoduje, iż 106 świetnie się prowadzi. Modele niewyposażone we wspomaganie, ze względu na niską wagę pojazdu prowadzą się również nie najgorzej.  Wyposażenie 106 nie zachwycało, auto skierowane było do nieco mniej zamożnych klientów. Mimo to podróż sprawia sporo radości i przebiega w komfortowej atmosferze.

 

Tylna Belka Peugeot 106

repas zadnej nápravy Peugeot 106

Części podlegające okresowej wymianie:

Łożyska (dla każdej strony)
Czopy

Cennik naprawy tylnej belki Peugeot 106:

ROBOCIZNA: 299 zł
W przypadku wymiany samych łożysk koszt naprawy wynosi: 493 zł
Jeśli jeden z czopów będzie uszkodzony, cena wyniesie: 630 zł
Jeżeli oba czopy będą skorodowane koszt naprawy wyniesie: 767 zł

Czas naprawy

3 godziny

Gwarancja

3 lata gwarancji

Udzielamy 3 letniej gwarancji na zregenerowane przez nas belki. Nie ograniczamy przy tym gwarancji limitem przebytych kilometrów. Zregenerowana przez nas belka wytrzyma długie lata. Właściwości zregenerowanej belki, są niemalże identyczne jak te w belce fabrycznej.

Cena naprawy tylnej belki Peugeot 106

Cena  493,00 zł – 767,00 zł

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z odpowiednim działem, podanym w zakładce KONTAKT.