Tylna belka Citroen Saxo

Citroen Saxo jest kompaktowym i niezawodnym samochodem. Łatwy dostęp do niedrogich części zamiennych spowodował, że model Saxo zdobył rzeszę fanów zarówno wśród młodych jak i starszych kierowców. Głównym mankamentem Saxo jest tylna belka Citroen Saxo. Przez zły stan dróg, elementy tylnej osi ulegają szybkiemu zużyciu. Zalecana jest regularna naprawa uszkodzonych elementów belki, ponieważ zlekceważenie początkowych objawów może doprowadzić do uszkodzenia całej belki.

Citroen Saxo

Przez 14 lat produkcji Saxo przeszło wielokrotne liftingi. Poza zmianą kształtu świateł, zderzaków, poprawiono materiały podwozia. Zwiększyło to znacznie niezawodność pojazdu, mimo to przebyciu dłuższego dystansu, konieczna jest naprawa tylnego zawieszenia.

Wyposażenie pojazdu zawierało szeroką gamę: elektryka lusterek oraz szyb, klimatyzację, poduszki powietrzne, systemy ABS i ESP oraz czujniki deszczu.

 

Regeneracja tylnej belki Citroen Saxo

Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się naprawą tylnej osi do Citroena. Posiadamy ogromne doświadczenie i specjalistyczne zaplecze technologiczne.

Tylna belka Citroen Saxo

tylna belka citroen saxo

Części:

Czopy

Łożyska

Tylna belka Citroen Saxo (Cena naprawy)

ROBOCIZNA: 299 zł
W przypadku wymiany samych łożysk koszt naprawy wynosi: 493 zł
Jeśli jeden z czopów będzie uszkodzony, cena wyniesie: 630 zł
Jeżeli oba czopy będą skorodowane koszt naprawy wyniesie: 767 zł

Czas trwania naprawy:

3 godziny

Gwarancja

3 lata gwarancji bez limitu kilometrów.

Cena Naprawy belki tylnej Citroen Saxo

Cena: 493,00 zł – 767,00 zł

Skontaktuj się z nami aby uzyskać wszelkie informacje na temat tylnej belki.

Tylna Belka Citroen Renault Peugeot